• 0212 612 99 71
  • Otakçılar Cad. Kar İş Merkezi No:80/14 Eyüp İstanbul/Türkiye

Hizmetler

Hizmetler

Image here
İç Mekan Tabela

Farklı ortam ve gereksinimlerin karışımına uyacak şekilde birçok biçimde gelir.Ticari markalaşmadan perakende tabela, ışıklı tabelalar, yol bulma tabelaları ve tasarımlarına kadar Her organizasyonun ihtiyaç ve bütçelerine uygun uygun çözümler üretiyoruz.

Daha Fazla
Image here
Dış Mekan Tabela

Dış tabelacı çoğunlukla bir müşterinin bir kuruluşla veya mülkle olan ilk temas olacaktır. Karşılama, bilgilendirmeniz, yönlendirmeniz gerekir. Ve bu hayati önem taşır ilk izlenim aynı zamanda bir şirketin neyi temsil ettiğini de çok fazla belirtir.

Daha Fazla
Image here
Ledli Video Paneli

Bir LED Video Paneli, bir video ekranı için bir ışık yayan diyot kullanan ince bir ekran görüntüsüdür. Açık havada mağaza işaretleri ve reklam panolarında kullanılırlar. LED ekranlar, sahne aydınlatması veya diğer dekoratif amaçlar için kullanıldıkları zaman görsel gösterime ek olarak genel aydınlatma sağlayabilir.

Daha Fazla
Image here
Satış Levhaları

Işaret levhaları veya tabelalar, bir işaret, bir kitleye belirli bilgileri aktarmak amacıyla tasarlanmış bir grafik ekrandır.

Daha Fazla

Güvenlik tabela
Güvenlik Tabelaları

Bir tehlike kaçınılması veya başka bir şekilde azaltılması mümkün olmadığında, güvenlik işaretleri kullanılır. Bir güvenlik işareti, güvenlik veya sağlık hakkında bilgi sağlar ve tabelacı, sözlü iletişim, renk, akustik sinyal veya el sinyali olabilir.

Daha Fazla
Image here
Yol Tabelaları

Trafik işaretleri veya yol tabelaları, yol sürücülerinin bilgisini vermek için yolların kenarında veya üstünde kullanılan işaretlerdir. Yol Tabelaları, sürücülerin güvenliğini artırmak için belirli alanlara yerleştirilir.

Daha Fazla
Image here
Alimunyum Kompozit Kaplama

Alüminyum kompozit, merkezi bir karanlık neopren göbeğine bağlı alüminyumdan iki yüze yapılan bir tür kaplamadır; Alüminyum kompozit kaplama, bütçenin çok önemli olduğu modern bir tasarım konseptine sahip binalar için mükemmel bir seçimdir

Daha Fazla
Image here
Geçici Askılar / Afişler

Sadece birkaç aylığına kalırsa, 30 yıldır iyi olacak bir işaret üretmenize gerek yok! Geçici işaretlerimiz ve afişlerimiz ekonomiktir ve birkaç gün içinde üretilebilir ve açık havada 1 yıl sorunsuz gösterecektir.

Daha Fazla

Image here
Dijital Baskı

Dijital baskı, dijital tabanlı bir görüntüye doğrudan çeşitli ortamlara bastırmaktır. Masaüstü yayıncılığı ve diğer dijital kaynaklardan gelen işler yüksek hacimli lazer veya mürekkep püskürtmeli yazıcılarla basıldığında iş baskılarına atıf yapar. Daha Fazla

Image here
Ürün Gösterimi

Tüm ürün sergileme stantlarımızı ürünün kendisine göre özelleştiririz, ürününüzü olağanüstü bir şekilde öne çıkarmaya yardımcı oluruz.

Daha fazla
Image here
Tuval Baskısı

Ev ya da şirketleri süslemek için iç mimarların kullandığı Tuval desenleri, orijinal resmin görünümünü tırtık tuval üzerine çoğaltır.