• 0212 612 99 71
  • Otakçılar Cad. Kar İş Merkezi No:80/14 Eyüp İstanbul/Türkiye
Harici Tabela

Hizmetlerimiz

Image here
3D Kelime Tabela

Alüminyum Toz Kaplı - Daha önce akrilik ve Perspex'de anlatılan tüm işaretler aynı şekilde üretilebilir, ancak tabelaya çok daha güçlü bir yüzey kazandıran alüminyum kullanılır. Tüm alüminyum levhalar istenilen renkte toz boya ile kaplanabilir.

Image here
Esnek Yüz

LED ile Işık Kutusu - Işıklı işaret tutucuları ve ince ışık kutuları, grafiklere hak ettikleri dikkati alacaktır. Bu LED ışık kutuları, reklamları parlak, aydınlatılmış işaretlere dönüştürür.

Image here
Tuş İşaretleri

Akrilik harflerle itme ile imal edilen işaret, şirketin adını ve logosunu görüntülemek için benzersiz bir yol sağlar. Mektuplar ve / veya logolar alüminyumdan yapılabilir. Ardından, akrilik harfler derinlik sağlamak için yönlendirilmiş alana "itilir". Kabin içerisindeki ışık olduğunda, bir ışık halkası etkisi elde edilir.


Image here
Direk Levhaları

Pilon tabelaları dayanıklı, orta ve büyük ölçekli ayaklı yapılardır. Genellikle alüminyum ve çelikten imal edilmişler, günün 24 saati iş ilanı için flüoresan lambalar kullanarak geleneksel olarak aydınlatılıyor! Tek veya çift taraflı, özel boya renkleri, mimari veya kurumsal kimliğini tamamlamak için mevcuttur.

Image here
Harici Rehber

Açık Dizinler ve özel dizin işaretleri, alışveriş merkezleri, ofis binaları, havaalanı, doktor ofisi ve şehir binaları gibi birçok yerde kullanılır. Bu işaret türünün amacı oda numaralarını, geçerli konumu veya uçuş bilgileri gibi görüntüleyiciye konum bilgisi sağlamaktır.

Image here
Çatı Tabelaları

Çatı Üstü İşaretler en iyi reklamcılık yaklaşımları arasındadır. Markayı veya ürünü tanıtmak için geniş bir alan sunmaktadır. Gündüz ve gece saatlerinde en iyi reklam efektidir. Grafikleri yıllarca olduğu gibi tutan oldukça UV'ye dayanıklı materyallere sahiptir.


Image here
LED Işıklı Kutular

Reklamınızı şehrin kalabalığında gece gündüz durmasını sağlayacak büyük bir açık hava LED kutusu, her zaman parlayan bir ışıktır.

Image here
İlan Tabelaları

Durumunuzu ve ürünlerinizi şehre göstermek için yararlanabileceğiniz büyük bir açık hava reklamcılık yapısı.