• 0212 612 99 71
  • Otakçılar Cad. Kar İş Merkezi No:80/14 Eyüp İstanbul/Türkiye
İç Mekan Tabela

Hizmetlerimiz

Image here
Akrilik Sandviç Panel

Tabela uygulamalarında yüksek yapısal sertliğe sahip sandviç paneller kullanılmakta ve düşük ağırlık gerekmektedir. İki nispeten ince deri tabakaları arasına yerleştirilen düşük yoğunluklu çekirdek gibi üç katmandan oluşur. Bu sandviç düzeneği, minimum ağırlıkta mükemmel mekanik performansa ulaşılmasını sağlar.

Image here
Uyarı İşareti

Uyarı Tabelası, tabela bileşenlerinin hangi şartlar altında yayınlanacağını belirleyen bir tabela sistemidir. Tüm çalışanların, ziyaretçilerin ve acil müdahale uzmanlarının, geçerli işaretlerle tanımlanan tehlikelerin farkında olmaları önemlidir.

Image here
Kapı İşaretleri

Bir kişinin adını içeren işaretlerin çok kolay değişim sağlayan bir yapıya ihtiyacı olacaktır. Çoğu kuruluş hücresel ofislerden uzaklaştıkça, kapı veya oda işaretinin rolü artık odanın işleyişi için sınırlandırılmıştır, bu nedenle işaret hakkındaki bilgiler nispeten durağandır. Bununla birlikte, dikkat çekici bir istisna, genellikle iki öğe içerecek olan Toplantı Odası işaretleri ile ilgilidir. Birincisi, oda adı veya numarası gibi kalıcı bilgiler olacaktır. İkinci, değişen verilerin bir unsuru, örneğin rezervasyon sistemi kullanıldığında odanın zamanları ve kullanıcıları.


Image here
Modüler İşaretler

Modüler işaret sistemi, en esnek dahili tabela çözümleri olarak tasarlanmış zarif ve sağlam bir dahili tabela çözümüdür. Modüler tabela sistemi, tabela ihtiyaç ve bütçelerinin farklı bir karışımına uyan güçlü fakat hafif bir iç şemadır.

Image here
Rehber İşaretler

Özel dizinler ve yol bulma tabelaları, yalnızca işletmenin bulunmasına yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda potansiyel müşteriler için marka imajının oluşturulmasına yardımcı olur. İdeal kapalı yön ve yol bulma çözümleri oluşturuyoruz.

Image here
Resepsiyon Duvarı

Resepsiyon arkası duvar tabelaları, müşterilerinizin gördüğü işinizin ilk izlenimidir. Bu, profesyonel bir imajı aktarmak ve müşteriler ve çalışanlar tarafından değer verilmesi için mükemmel bir yoldur. Birçok müşteri, logolarını önlerindeki duvara doğrudan monte etmeyi tercih ederler. büro. Birçok işletme sahibi, 3D logolarını doğrudan duvara monte etmeyi tercih ediyor.


Image here
Güvenlik Tabelaları

Güvenlik Tabelası, tabela bileşenlerinin hangi şartlar altında gönderileceğini belirleyen bir tabela sistemidir. Tüm çalışanların, ziyaretçilerin ve acil müdahale uzmanlarının bu işaretin kendi güvenliği ve diğerleri için farkında olmaları önemlidir.

Image here
Yön Tabelaları

Yön işaret sistemleri, hangi yöne doğru gidildiğini ziyaretçilere gösteren işaretlerdir. Bu işaretler değiştirilebilir veya sabit olabildiği için, anahtar ya da şekil işareti sistemlerini kullanabilir.